Olejek z Opuncji figowej:

Olej ten jest najdroższym z produkowanych olei! Ma najskuteczniejsze działanie w profilaktyce anty-aging, a także silnie działa przeciwzmarszczkowo, odmładzająco i liftiungująco!

Ważną cechą wyróżniającą olejek bioAgadir jest certyfikat, który posiada. Ekocert gwarantuje produkt najwyższej jakości. Jest nierafinowany, więc jego pozyskiwanie odbywa się dzięki procesom mechanicznym. Tłoczenie na zimno zapewnia obfitowanie w antyoksydanty, nienasycone kwasy tłuszczowe, sterole i skwalen.

Opuncje, z jakich wytwarza się olejek, rosną w czystych i ekologicznych terenach Maroka. Dzięki temu mamy zapewnione, że olejek nie będzie posiadał zanieczyszczeń pobranych ze środowiska, w jakim znajdowała się opuncja!

 

Stosowany jest głównie do pielęgnacji cery dojrzałej, odwodnionej, suchej, wymagającej regeneracji oraz skóry zniszczonej ze zmarszczkami i o obniżonej elastyczności, wokół ust, oczu i szyi.

 

Olejek z opuncji figowej bioAgadir to czysty w100% olej bez dodatków tańszych olejków takich jak np. arganowy i bez parafiny, która często dodawana jest jako uzupełniacz. Olejek bioAgadir nie zatyka porów i nie szkodzi skórze tak jak oszukiwane olejki z parafiną i tańszymi olejami. Postaw na jakość!


INCI: 100% Opunia Ficus Indica Seed Oil