Kremy

Kremy z olejkami to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z bogactwa olejków, jednak nie lubią kosmetyków w formie olejków. Kremy bardzo szybko się wchłaniają i nie pozostawiają tłustej skóry.

Cenne składniki docierają głęboko w skórę, dając skórze jej właściwości, które posiadają poszczególne oleje.

 
  • Różowy – Olejek arganowy połączony z olejkiem różanym dają niesamowity efekt odżywienia skóry. Właściwości arganu to posiadanie cennych składników takich jak kwasy Omega 6, kwasów linolowych i bogactwa witaminy E! Delikatny i zmysłowy zapach róży pobudza zmysły przy każdym nałożeniu kremu, a dodatkowo krem ma właściwości dzięki zawartemu w nim olejkowi różanemu, który ma działanie regenerujące i łagodzące.
  • Srebrny – Teraz krem na dzień oferujący wszystkie drogocenne właściwości oleju z pestek opuncji figowej – wygładzenie, nawilżenie i odżywienie na poziomie komórkowym. Zapewnia długotrwałe działanie antyoksydacyjne, zwalczając wolne rodniki, redukując drobne linie i zmarszczki oraz przywracając blask cerze.
  • Czarny – Krem na noc to bogate połączenie opuncji i arganu. Ich podwójne działanie na noc sprawia, że skóra staje się dobrze odżywiona i napięta.